İçeriğe geç

Bahçeşehir Oto Anahtar

Bahçeşehir Oto Anahtar teknolojisi kumandalı ve kumandasız olmak üzere ikiye ayrılır. Kumandalı, Kumandasız anahtarlarda da çip bulunur. Kumandalı anahtar uzaktan aracın kapılarını açmaya yararken, anahtarın içerisindeki çip ise aracı çalıştırmaya yarar. Dolayısıyla kumandasız bir araç anahtarında da aracı çalıştırmak için çip bulunur. Bu çipler immobilizer sistem adı verilen elektronik beyin ile kontrol altında tutuluyor. Ne yazık ki çok hassas bir sistem ve bu elektronik yuva bozulduğu ya da hasar gördüğü takdirde araçlarınızı çalıştırmanız da pek mümkün olmuyor.

Oto anahtarı kopyalama için aynı zamanda bu anahtarda bulunan immobilizer sisteminin de kopyalanması gerekmektedir. Dolayısıyla ortada yazılım gerektiren bir kopyalama işlemi söz konusudur. İmmobilizerin anahtarda olmasının asıl nedeni anahtarın kopyalanmamasını ve bu sayede aracın çalınmamasını sağlamaktayken bu işlem bir çelişkiyi ifade ediyor olabilir.

BAHÇEŞEHİR OTO ANAHTAR SERVİSİ

Bahçeşehir Oto Anahtar olarak Oto anahtarı kopyalama işlemi ile ilgili bir konuda sizleri uyarmak isteriz. İkinci anahtara olan talep, ihtiyacın yanı sıra sigorta şirketleri ile ilgili bir gereklilikten kaynaklanmaktadır. Genelde sigorta firmaları araç çalınma durumlarında mağdurdan aracın iki anahtarını da ister ve anahtarlardan birinin eksik olması durumunda şahsın anahtarı aracın üzerinde unutmasından kaynaklanan bir hırsızlığı göz önünde bulundurarak çalınma durumlarında ödemeden kaçınabilirler. Sırf bu durum için anahtar kaybetme klozu ekstra ücret karşılığındasözleşmeye eklenebilir hale gelmiştir. Bu bakımdan araca ait bir ikinci anahtara sahip olmak önem arz eder.

Bahçeşehir Oto Anahtar Servisi olarak Bu doğrultuda araçlarınızın yedeklerinin veya aslının kaybolması durumunda orjinali gibi araçlarınızın anahtarlarını kopyalıyoruz.

iletişim

Adres

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Mercedes Bulv. Cadde Outlet Bahçekent Anahtar – Başakşehir/İstanbul

telefon

0 532 499 22 50

Email

yusaselcuker@gmail.com

Share Buttons
Call Now Button0 532 499 22 50